Hurda Alüminyum

Hurda alüminyumfiyatı
toplama(mahalle)20₺
Alüminyum kablo(soyulmamış)8₺
Sert alüminyum20₺
boyalı alüminyum levha8₺
Alüminyum profil hurdası16₺
tel alüminyum hurda fiyatı30₺
Hurda alüminyum fiyatları

İstanbul’da hurdacıyız. Hurda alüminyum alışı yapmaktayız. Güncel fiyatları öğrenmek için biz sayfada bulunan numara ile araya bilirsiniz. İşletmemiz İstanbul’un her iki yakasında Avcılar’da ve Ümraniye’de faaliyet göstermektedir. Dolayısı ile nereden ararsanız arayın size sadece 30 dakikalık bir mesafedeyiz.

hurda alüminyum
Hurda alüminyum fiyatı, hurda alüminyumunun kilosu ne kadar, sert alüminyum fiyatları, hurda alüminyum kg fiyatı

Hurda Alüminyum Fiyatları

07.02.2022 Tarihindeki Güncel hurda alüminyum fiyatları yukarıdaki tabloda sıralandığı gibidir. Burada verilen fiyatlar yaklaşık fiyatlardır. Bizimle iletişime geçtiğinizde elinizde bulunan ürünün kalite ve miktarına göre siz değerli müşterilerimize whatsapp üzerinden uygun fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Fiyatı

Fiyat bu makalenin yazıldığı gün 24 lira olarak belirlenmişti. Ancak özellikle de madeni Hurda fiyatlarında günlük olarak bir değişim söz konusudur. Bu sebebi ile Sayfada verilen fiyatın doğruluğu bulunmamaktadır. Buradaki amacımız siz değerli müşterilerimize örnek fiyat sunmaktır. İlerleyen zamanlarda muhtemelen fiyatlar güncellenecektir. Güncel hurda fiyatı almak için yapmanız gereken bize iletişim sayfasında bulunan telefon numarası ile ulaşmaktır.

Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Bereketli Metal olarak İstanbul’un her iki yakasında da hurdacılık faaliyeti gösteriyoruz. Başta Madeni hurdalar olmak üzere bir çok hurda türünü alıyoruz. Tüm bunların arasında en çok alım yaptığımız hurdalardan birisi de alüminyum hurdasıdır. İşletmemizin bir ayağı Ümraniye’de bulunurken Bir ayağı da Avcılar’da bulunmaktadır.

Sert Alüminyum hurdası Fiyatı

Sert alüminyum fiyatı beyaz alüminyuma göre daha ucuzdur. Ancak burada onun için bir fiyat belirtmeyeceğim bunun yerine bizi aramanız için bir cep numarası bırakacağım.

Hurdacı Telefonu : 0537 664 68 37

Burada belirtilen numara ile bize ulaşa bilirsiniz. Dilerseniz de öncesinde belirttiğimiz sayfadaki iletişim yöntemlerinden birini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Aradığınız taktirde sizden satmak isteyeceğiniz ürünün bir fotoğrafını isteyeceğiz. Bu sebeple dilerseniz aramadan önce bize whatsap üzerinden bir fotoğraf göndere de bilirsiniz. Bu sayede ürün için fiyat vermek daha kolay olacaktır.

Evet fotoğraf gönderdiniz pazarlık yapıldı ve sıra geldir ürünün alımına. Her zaman olduğu gibi ürünün yüklenmesi taşınması gibi her türlü faaliyet tarafımızca karşılanacaktır. Bu konuda sizden hiçbir beklentimiz yoktur. Dolayısı ile siz sadece paranızı alacaksınız. Geri kalan her türlü yükümlülük bizdedir. Paranızı tartım sonrasında peşin olarak veriyoruz.

  1. Alüminyum hurda fiyatı ne kadar?

    Alüminyum hurda fiyatı: 10₺ ile 30₺ arasında değismektedir. Fiyat aralığı, hurda malzemenin türüne veya miktarına baglı olarak değişe bilir. Yüksek miktarlardaki hurda alüminyum icin özel fiyat teklifimizden faydalanmak için telefon edin. Telefon numaramız iletişim sayfamızda bulunmaktadır.