Soyulmamış Kablo

Soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı 50₺ – 100₺ arasında değişmektedir. Burada verilen aralık 14.11.2023 tarihi için geçerli olan fiyat teklifimizdir. Sayfada paylaşılan fiyatları haftalık olarak günclliyoruz. Ancak piyasa koşullarına bağlı olarak, fiyatlarda günlük değişimler görülebilir. Bu nedenle tabloda verilen fiyat teklifi her zaman güncel olmayabilir. Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için bize telefon edebilirsiniz.

soyulmamış hurda kablo fiyatı

Soyulmamış hurda kablo fiyatı 45₺ – 100₺ arasında değişmektedir. Fiyat aralğındaki en önemli faktör kablodaki bakır oranıdır. Bakır oranı arttıkça fiyatı da doğru oranda artmaktadır. Bunun yanında fiyatı belirleyen unsurlar hurda kablo miktarı, bulunduğu konum gibi sıralanabilir. Buna ek olarak tablodaki fiyatlar haftalık güncellenir ancak piyasa koşulları nedeni ile günlük değişimler göstere bilir. Bu nedenle soyulmamış kablo hurda fiyatı ne kadar öğrenmek için biz telefon edin.

soyulmamış bakır kablo fiyatı, soyulmamış kablo fiyatı, soyulmamış kablo hurda fiyatı, soyulmamış hurda kablo fiyatı, soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı ,
soyulmamış bakır kablo fiyatı, soyulmamış kablo fiyatı, soyulmamış kablo hurda fiyatı, soyulmamış hurda kablo fiyatı, soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı

soyulmamış bakır kablo fiyatı

Soyulmamış hurda bakır kablo satmak için bize telefon edin. Fiyat teklifi almak için whatsap üzerinden görsel gönderebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı fiyat teklif alabilirsiniz. Teklifimizden memnun kalırsanız, hurdanızı almaya gelmemiz için konum bilgisi göndermeniz yeterli olacaktır.

soyulmamış kablo fiyatı

Elinizdeki kullanmadığınız hiçbir işlevselliği olmayan soyulmamış hurda kablolar için fiyat teklifi sunuyoruz. Fiyat teklifi almak içni bize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Güncel fiyatlar web sayfamızda haftalık olarak paylaşılmaktadır. Tam bir fiyat listesi için hurda kablo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

soyulmamış kablo hurda fiyatı

Soyulmamış kablolarınızı hurda fiyatı ile alıyoruz. Hurda olarak ayırdığınız ve nakit olarak değerlendirmek istdiğiniz soyulmamış bakır kablolarınız için, fiyat teklifi sunuyoruz. Fiyat teklifi size az gelirse bilinki bu çok normaldir. çünkü sonuç olarak kablonuzu hurda olarak geri dönüşüm için alıyoruz. Satmak için hemen arayabilirsiniz.

soyulmamış bakır kablo fiyatı hurda

Soyulmamış bakır kablonuz mu var. Hurda olarak satmak isterseniz biz hemen alalım. Satmak için tek yapmanız gereken bizi aramak veya whatsap ile görüntülerini göndermek. Bu sayede fiyat teklifi sunarız. Memnun kalırsanız da hemen gelir alırız.

Soyulmamış Hurda Kablo Fiyatı

Soyulmamış hurda kablo fiyatı 50₺ ile 100₺ arasında değişe bilir. Bu fiyat aralığı sadece soyulmamış bakır kablo için geçerlidir.