Maden Alan Hurdacı

Maden alan hurdacı, Hurda maden fiyatları, Bakır alan hurdacı, Demir alan hurdacı
Maden alan hurdacı, Hurda maden fiyatları, Bakır alan hurdacı, Demir alan hurdacı

Maden alan hurdacı arıyorsanız doğru yere geldiniz. İstanbul’da hurdacılık yapıyoruz. İşletmemiz İstanbul’un iki yakasında hizmet vermektedir. Bu sayede siz değerli müşterilerimize daha kısa sürede hizmet verebilmekteyiz.

Anadolu yakasındaki işletmemiz Ümraniye’de bulunmakta. Buradan Anadolu yakasındaki tüm ilçe semt ve Mahallelere hizmet vere bilmekteyiz. Anadolu yakasında nerede olursanız olun 1 saat içerisinde vermiş olduğunuz konuma gelebilmekteyiz.

Avrupa yakasında bulunan işlememiz ise Avcılarda bulunmaktadır. Yine buradan Anadolu yakasındaki tüm ilçe mahalle ve semtlere hizmet götüre bilmekteyiz. Avrupa yakasının neresinden ararsanız arayın Bulunduğunuz konuma gelmemiz 1 saat sürecektir.

Hurda Maden Fiyatları

Güncel hurda fiyatları üzerinden hurda satmak isterseniz. Bize hemen ulaşın size fiyat teklifi verelim memnun kalırsanız 1 saat içerisinde bulunduğunuz konumdan hurdanızı alalım. Yükleme ve tartım sonrasında paranızı peşin olarak ödüyoruz. Hurda fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, Hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ancak buradaki fiyatların güncelliği garanti değildir. Buna karşılık bizi ararsanız; güncel fiyatlar üzerinden size özel bir fiyat teklifi ala bilirsiniz.

Bakır Alan Hurdacı

Maden alan hurdacı olarak, Hurda bakır da almaktayız. Güncel fiyatlar üzerinden hurda bakır satmak isterseniz. Bize whatsapp üzerinden fotoğraf veya video göndererek fiyat teklifi ala bilirsiniz. Fiyat teklifimizden memnun kalırsanız 1 saat içerisinde vereceğiniz konumdan hurdanızı alıyoruz. Paranız yükleme ve tartım sonrasında peşin olarak ödenecektir.

Demir Alan Hurdacı

Hurda demir satmak istiyorsanız tam yerine geldiniz. Tek yapmanız gereken sayfada bulunan numara ile bizi aramak. Bu sayede İstanbul’un neresinden ararsanız arayın 1 saat içerisinde bulunduğunuz konumdan hurdanızı alabiliriz. Güncel fiyatlar üzerinden hurda almaktayız. Sözü açılmışken 12.03.2022 tarihi itibari ile hurda demirin güncel fiyatı: 4.5₺’dir. Buradaki fiyattan hurda satmak isterseniz hemen arayın.