İstanbul Hurdacı

hurda malzemefiyatı
Hurda demir fiyatı6₺
Bakır Hurda fiyatı120₺
Hurda alüminyum30₺
Krom hurda fiyatı25₺
Hurda sarı fiyatı80₺
Hurda kurşun fiyatı15₺
Zamak hurda fiyatı35₺
bronz hurda fiyatı60₺
01.05.2022 Tarihli güncel hurda Fiyatları
istanbul hurdacı, Anadolu yakası hurdacı, Avrupa yakası hurdacı, Avcıılar hurdacı, Ümraniye hurdacı, En yakın hurdacı
istanbul hurdacı, Anadolu yakası hurdacı, Avrupa yakası hurdacı, Avcıılar hurdacı, Ümraniye hurdacı, Ataşehir hurdacı

İstanbul hurdacı sitesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul’da hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. İşletmemizin Adı Bereketli Metal‘dir İşletmemiz İstanbul’da bulunmaktadır ancak Marmara bölgesi başta olmak üzere Anadolu’nun her yerinden işler almaktayız. Büyük çaplı kurumsal şirketlere Hizmet vermekteyiz. Bina yıkımı, Çelik çatı sökümü, Fabrika yıkımı gibi profesyonel hizmet gerektiren bir iş yaptırmak istiyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Profesyonel yıkım ekibimizle, yıkım işlerini çevreye zarar vermeden titizlikle yürütmekteyiz. Bunun dışında kullanım ömrünü tamamlamış olan hurda endüstriyel makinelerinizi de almaktayız.

Anadolu Yakası Hurdacı

Anadolu yakası İstanbul’da bulunan firmamız ile İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktayız yerinde ve peşin ödeme ile çalışmaktayız. Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Elinizde bulunan her türlü hurda malzemeyi almaktayız.

Ümraniye Hurdacı

İşletmemiz İstanbul’da bir çok bölgeye konuşlanmıştır. Konuşlandığımız bölgelerden birisi de Ümraniye’dir. Böylelikle Ümraniye’de bulunan siz değerli müşterilerimize daha kısa zamanda en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ataşehir Hurdacı

Anadolu yakası Ataşehir’de hurdacı mı arıyorsunuz tam yerine geldiniz. Her türü hurda malzeme alımı yapmaktayız elinizdeki hurdanın miktarına bakılmaksızın alıyoruz. ister 1000 ton olsun ister 1 kilo. Müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Bizi arayın 30 dakikada kapınızda olalım. Malınızı tartalım ve paranızı peşin olarak ödeyelim. Dilerseniz banka hesabınıza da gönderebilmekteyiz.

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası İstanbul’da çeşitli ilçelerde Hurdacılık faaliyetleri sürdürmekteyiz. Başta Hurda demir alımı olmak üzere, Hurda plastik, Hurda plastik, Hurda kağıt, alımı da yapmaktayız. Bunların dışında profesyonel olarak çeşitli bina ve yapı yıkım işleri de yapmaktayız. iletişime geçmek için sayfada bulunan iletişim butonlarını kullanabilirsiniz. Bizden mutlaka teklif alın.

Beylikdüzü Hurdacı

Beylik düzü İstanbul’da hur hurdacılık yapmaktayız. Her türlü madeni hurdayı alıyoruz. Bunun dışında bina yıkımı çelik çatı sökümü fabrika yıkımı gibi faaliyetlerimiz de mevcuttur. Yıkılacak binanız varsa Hemen bizi arayın. Profesyonel ekibimiz ile çevreye hiçbir rahatsızlık vermeden sessiz bir şekilde yıkım işlemi yapmaktayız. Oldukça titiz çalışan personelimiz Çevrede bulunan hiçbir biranın zarar görmemesini garanti etmektedir. Bu gibi bir durum olursa da zararı karşılamaktayız.

Avcılar Hurdacı

Başında da demiş olduğumuz gibi İstanbul Avrupa yakasında çeşitli ilçelerde hurdacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Avcılar da bu ilçelerden biridir. İşletmemizin Madeni hurdalarla ilgilenen kısmı bu ilçede yani avcılar da faaliyet göstermektedir. Ancak benzer faaliyetler Avrupa yakasında da aynen devam etmektedir. Bu demek oluyor ki istanbul’un neresinde olursanız olun Madeni hurda satmak için bizi araya bilirsiniz. Elbette ki diğer hurda çeşitleri için de arayabilirsiniz

En Yakın Hurdacı

İstanbul’un İki yakasında hizmet vermekteyiz. Bu nedenle İstanbul’un neresinden ararsanız arayın, size en yakın hurdacı biziz. Telefon numaramız ve konum bilgimiz bu sayfanın ve her sayfanın alt kısmında mevcuttur. Fiyat teklifi almak için bizi mutlaka arayın. Dilerseniz whatsap yoluyla iletişim kurabilir veya fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun yanında konum bilgisi paylaşmanız halinde, Bulunduğunuz konuma 1 saat içinde geliyoruz. Yükleme ve tartım işlemleri sizin gözleminizde deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul hurda fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız Hurda fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz. Bunun dışında Elinizdeki hurda için fiyat almak istiyorsanız yapmanız gereken bizi aramak. Elinizdeki hurdayı bulunduğunuz konumdan size özel bir fiyatla alabiliriz. Tek yapmanız gereken bizi aramak.

İstanbul Hurdacı Telefonu

İstanbul’da hurda satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Telefon numaramızı almak için iletişim sayfamızı bakabilirsiniz veya bu sayfanın alt kısmında bulunan numarayı kullana bilirsiniz.

İstanbul Hurda Bakır Fiyatları

İstanbul’un her köşesine hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Nerede olursanız olun İstanbul hurda bakır fiyatlarını öğrenmek için hurda fiyatları sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul’da Hurda Demir Fiyatları

İstanbul hurda demir fiyatları, hurda demir sayfamızda paylaşılmıştır dilerseniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Veya elinizde bulunan Hurdaya özel fiyat teklifi istemek için bizi araya bilirsiniz.