Hurdacı

hurda malzemefiyatı
Hurda demir fiyatı6₺
Bakır Hurda fiyatı120₺
Hurda alüminyum30₺
Krom hurda fiyatı25₺
Hurda sarı fiyatı80₺
Hurda kurşun fiyatı15₺
Zamak hurda fiyatı35₺
bronz hurda fiyatı60₺
01.05.2022 Tarihli güncel hurda Fiyatları
hurdacı, İstanbul hurdacı, En yakın hurdacı, hurda fiyatları, hurda alan yerler,
hurdacı, İstanbul hurdacı, En yakın hurdacı, hurda fiyatları, hurda alan yerler,

İstanbul’un iki yakasında hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Genel olarak Demir, Bakır, Krom, Alüminyum gibi madeni hurdaların alımını yapmaktayız. Bunun dışında Yüksek miktarlarda bulunan plastik veya kağıt hurdalarını da almaktayız. Güncel fiyatlar üzerinden hurda satmak isterseniz bizi arayın. Telefon Numaramız İletişim Sayfamızda ve Bu sayfanın altında bulunmaktadır.

Fiyat teklifimizden memnun kalırsanız Bulunduğunuz konumu paylaşmanız yeterli. Bu sayede kısa sürede hurdanızı bulunduğunuz konumdan hızlıca alırız. Kamyona yüklenen hurdalar sizin de gözlemiyle tartılır. Tartım sonrasında paranız peşin olarak ödenir. Bunun dışında dilerseniz paranızı havale olarak da göndere bilmekteyiz.

En Yakın Hurdacı

Bulunduğunuz yer İstanbul ise size en yakın biziz. Çünkü İstanbul’un iki yakasında da hizmet veren işletmelerimiz mevcut. Bunlardan bir tanesi Anadolu yakası Ümraniye’de bulunmakta. Bir diğeri ise Avrupa yakası Avcılar’da bulunmaktadır. İstanbul’un neresinden ararsanız arayın bulunduğunuz konuma ulaşmamız en fazla 1 saat sürecektir.

Hurda Fiyatları

Güncel fiyatlar üzerinden hurda satmak isterseniz. Fiyat listemiz aşağıda listelenmiştir. Satmak istediğiniz hurda malzeme listede yoksa bizi araya bilirsiniz.

  • Demir Hurdası: 4₺
  • Alüminyum Hurdası: 40₺
  • Krom Hurdası: 16₺
  • Soyma Bakır: 60₺
  • Kırkambar: 45₺

Hurdacı Telefonu

Telefon et: 0537 664 68 37
Yukarıda verdiğimiz telefon numarası ile bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun 1 saat içerisinde dilediğiniz konumdan hurdanızı almaktayız. Buna ek olarak İstanbul dışından gelen aramalarda 2 ton veya üzeri hurdaları aldığımızı üzülerek belirtmek zorundayız. Bunun sebebi 2 tonun altında kalan malzemenin maliyetini karşılamamasıdır. Ancak bu demek değildir ki size yardımcı olmuyoruz. Dilerseniz çevrenizde bulunan iş ortaklarımızdan birisine sizi yönlendire biliriz.

İstanbul Hurdacı

İstanbul’da hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Güncel hurda fiyatları üzerinden her türlü madeni hurdayı alıyoruz. Buna ek olarak geri dönüştürüle bilir olan plastik çeşitlerini ve kağıt hurdasını alıyoruz. Bunun dışında İkinci el malzeme alış satışı da yapmaktayız. Kullanıla bilir durumdaki ikincil el malzemelere teklif almak için bize whatsapp üzerinden ulaşın.

Anadolu Yakısı Hurdacı

Anadolu Yakası Ümraniye’de Hurdacılık hizmeti veriyoruz. Madeni hurda, Plastik hurdası, Kağıt hurdası gibi geri dönüştürülebilir olan hurda malzemeleri alıyoruz. Güncel hurda fiyatları üzerinden hurda satmak istiyorsanız bizi arayın.

Ümraniye Hurdacı

Avcılar’da hurdacılık hizmeti veriyoruz. Madeni hurda, Plastik ve Kağıt hurdası alıyoruz. Bunun dışında ikinci el malzeme alış ve satışımız da mevcuttur. Güncel fiyatlar üzerinden hurda satmak isterseniz bizi arayın. En iyi fiyat teklifini biz veriyoruz. Fiyat teklifimizden memnun kalırsanız konum bilgisi vermeniz yeterli. Bu sayede İstanbul’un neresinde olursanız olun 1 saat içerisinde verdiğiniz konuma geliyoruz. Hurdanızı yüklüyor, tartıyor ve paranızı peşin olarak ödüyoruz.

Avrupa Yakısı Hurdacı

Avrupa yakası Avcılarda hurda alıyoruz. İşletmemiz Avcılar Denizköşkler’de bulunmaktadır. Buradan Avrupa yakasının tamamına hizmet vermekteyiz Bu yakanın neresinde olursanız olun 1 saat içerisinde vermiş olduğunuz konumdan hurdanızı almaya hazırız. detaylı bilgi için bizi hemen arayın

Avcılar Hurdacı

Anadolu Yakası Ümraniye’de Bulunan işletmemiz, Anadolu yakasındaki tüm ilçelere hizmet vermektedir. Bu sayede Anadolu yakasının neresinden ararsanız arayın en fazla 1 saate kapınızdayız. Geri dönüştürülebilir olan her türlü hurda malzeme için bizi araya bilirsiniz. Güncel hurda fiyatları üzerinden verebileceğimiz en iyi fiyatı sunuyoruz. Bu fiyat sizi Memnun ederse Hurdanızı Biz yüklüyor Tartıyor ve Paranızı Peşin olarak ödüyoruz.