Hurdacı Telefonu

Hurdacı konumuHurdacı telefonu
İstanbul hurdacı telefonu0537 524 77 12
Anadolu yakası hurdacı telefonu0545 419 34 66
Ümraniye Hurdacı Telefonu0535 518 64 36
Ataşehir hurdacı numarası0537 524 77 12
Avrupa yakası hurdacı telefonu0545 419 34 66
Avcılar hurdacı numarası0535 518 64 36
Esenyurt hurdacı telefonu0537 524 77 12
Beylikdüzü hurdacı telefonu0545 419 34 66
Bereketli Metal Hurdacı Telefonu

Hurdacı telefonu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bereketli Metal olarak İstanbul ve çevre illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Telefon numaramız sayfanın alt kısmında, yukarıdaki tabloda ve iletişim sayfamızda bulunmaktadır. Hurda satmak isterseniz buradaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir, Hurda bakır, Hurda alüminyum ve Hurda krom başta olmak üzere her türlü madeni hurdayı alıyoruz. Aldığımız malların fiyat listesini ilgili sayfada paylaşılıyoruz. Bahsi geçen sayfalarda verilen fiyatlar ile hurda satmak için bizi hemen arayın.

Hurdacı Telefon Numarası

Telefon numaramız, Mobilde sayfanın alt kısmında, masa üstünde ise sayfanın üst kısmına eklenmiştir. Bizi aramak için ilgili kısımlarda bulunan telefon simgesine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sizi doğrudan arama ekranına yönlendirecektir. Buna ek olarak dilerseniz whatsapp ile de bize ulaşabilir veya konum bilgisini kullanarak işletmemizi ziyaret ede bilirsinz.

Hurdacı telefonu, Hurdacı numarası, Hurdacı telefon numarası
Hurdacı telefonu, Hurdacı numarası, Hurdacı telefon numarası

Hurdacı Numarası

Başında da belirttiğimiz gibi sayfanın alt ve üst kısımlarında iletişim amaçlı kısa yollar bulunmaktadır. ancak daha detaylı bir iletişim bilgisi arıyorsanız. İletişim veya Hakkımızda sayfalarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Her türlü madeni hurda alımı yapmaktayız. Bunun dışında Bina yıkım işleri de yapmaktayız. Örneğin kentsel dönüşüm kapsamında yıkmak ve yerine yenisini yapmak istediğiniz bir binanız varsa bu binanın yıkımını biz üstleniriz. üstelik karşılığında da hiçbir ücret talep etmeyiz. Bütün hizmetimizin karşılığında aldığımız tek şey binadan çıkacak olan hurda malzemelerdir.

İstanbul Hurdacı Telefonu

İstanbul’da hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Telefon Numaramız İletişim Sayfamızda mevcuttur. Güncel hurda fiyatlarını almak için bizi arayın. Fiyat teklifimizden memnun kalırsanız hurdanızı istediğiniz yerden almaktayız. Paranızı tartım sonrasında peşin olarak ödüyoruz.