Hurdacı Telefonu

Hurdacı telefonu, Hurdacı telefon numarası, hurdacı numarası

Hurdacı telefonu mu arıyorsunuz, Telefon Numaramız: 0537 66468 37
İstanbul’da hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Telefon numaramız sayfamızda mevcuttur. İletişime geçmek için sayfanın alt ve üst bölmelerinde bulunan kısa yol iletişim butonlarını kullana bilirsiniz. Her türlü madeni hurda alımı yapmaktayız. Başlıca alımını yaptığımız madeni hurda türleri Hurda bakır, hurda krom, hurda alüminyum, hurda sarı ve hurda demirdir. Güncel hurda fiyatlarını sayfamızdan paylaşmamaktayız. Bunun için bizimle whatsapp veya arama yoluyla iletişime geçerseniz. elinizdeki mala özel teklif suna biliriz. Bu siz değerli müşterilerimiz için oldukça avantajlı bir durum olacaktır.

En Yakın Hurdacı Telefonu

En Yakın hurdacı Telefonu mu arıyorsunuz? Doğru Yerdesiniz. İşte Telefon numaramız. 0537 664 68 37 (Numaranın tamamını seç ve çıkan menüden ara tuşuna bas.)İstanbul’un iki yakasında 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Bu sayede nereden ararsanız arayın 1 saatten kısa sürede verdiğiniz konumda oluyoruz.

Hurdacı Numarası

Başında da belirttiğimiz üzere sayfanın alt ve üst kısımlarında iletişim amaçlı kıs yollar bulunmaktadır. ancak daha detaylı bir iletişim bilgisi arıyorsanız. İletişim veya Hakkımızda sayfalarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Her türlü madeni hurda alımı yapmaktayız. Bunun dışında Bina yıkım işleri de yapmaktayız. Örneğin kentsel dönüşüm kapsamında yıkmak ve yerine yenisini yapmak istediğiniz bir binanız varsa bu binanın yıkımını biz üstleniriz. üstelik karşılığında da hiçbir ücret talep etmeyiz. Bütün hizmetimizin karşılığında aldığımız tek şey binadan çıkacak olan hurda malzemelerdir.

Hurdacı Telefon Numarası

Daha öncede söylediğimiz gibi telefon numaramız sayfamızın üst veya alt kısımlarında mevcuttur. Ancak biz yinede buraya bir numara bırakmak istiyoruz doğrudan aramak için yapmanız gereken bu numaraya: 05376646837 tıklamak. Aramak dışında dilerseniz whatsapp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Hatta dilerseniz yine sayfamızda mevcut olan konum bilgilerinden yararlanarak iş yerimize gelebilirsiniz.

Hurdacı Cep Telefonu

Cep telefonu numaramızı bir önceki paragrafta zaten açıkça yazdık. Dolayısı ile burada tekrar yazılmayacaktır. Bunun dışında siz değerli müşterilerimize kolaylık olması açısından sayfanın alt kenar orta noktasına bir buton yerleştirdik. Bu butona tıkladığınızda anda sizi bir numara ile birlikte doğrudan aramak ekranına yönlendirecektir. Satmak istediğiniz hurdaya,fiyat vermek için sizi telefonun karşı tarafında bekliyor olacağız.

Hurdacı İletişim

İletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz sayfada bulunana iletişim butonlarını kullanarak da bize ulaşabilirsiniz. Bereketli metal olarak ikinci el malzeme alım satımı da yapmaktayız. Her türlü ikinci el malzeme almak yada satmak için bizimle mutlaka iletişime geçin. En uygun fiyat garantisini biz vermekteyiz.

Hurdacı whatsapp numarası

Değerli müşterimiz. Size daha kolay ulaşmak maksadı ile sayfamızın alt kısmında doğrudan whatsapp ekranına yönlendiren bir bağlantı ekledik. Bu bağlantı sayesinde bizimle daha kolay bir şekilde iletişim kurabileceksiniz. Dilerseniz whatsapp üzerinden bize satmak istediğiniz malın fotoğrafını da göstere bilirsiniz. Bu sayede daha isabetli bir fiyat teklifinde bulunmuş oluruz.

Hurdacı adresi

Adres bilgilerimiz iletişim ve Hakkımızda sayfamızda detaylı olarak verilmiştir. Bunun dışında doğrudan işletmelerimizden birine giden bir konum bilgisi de sayfanın alt ve üst kısımlarına eklenmiştir. Dilediğiniz zaman konum bilgileri ile doğrudan adresimize gelebilirsiniz. Bir bardak çay ikram etmekten mutluluk duyarız. Sağlıklı günlerde kalın.