Hurda

Hurda, Hurda fiyatları, İstanbul Hurda fiyatları, Hurda alan yerler
Hurda, Hurda fiyatları, İstanbul Hurda fiyatları, Hurda alan yerler

Hurda mı satmak istiyorsunuz. Bunun için en doğru yere geldiniz. Güncel fiyatlar üzerinden satış yapmakatyız. Fiyatlarımızı maden eritme fabrikalarının bizlerle paylaştığı fiyatlar üzerinden belirlemekteyiz. Satmak istediğiniz madene ait fiyat çizelgesiniz görmek için fiyatl listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Burada yazan fiyatlar üzerinden satış yapmak isterseniz yapmanız gereken sayfada bulunan telefon numarası üzerinden bizi aramak.

Hurda Fiyatları

Güncel fiyatların bulunduğu sayfamız. Başlıktaki bağlantıda mevcut. Bağlantıya tıklayarak satmak istediğiniz maden hurdası için verilen fiyatı görebilirsiniz. Buna ek olarak iletişim sayfamızdaki telefon numaralarını kullanarak bizden doğrudan bir fiyat teklifi ala bilirsiniz. veya aşağıda verilen whatsapp bağlantısı ile de bize resim göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz

İstanbul Hurda Fiyatları

Fiyat listemizde verilen fiyatlar İstanbul için aynen geçerlidir. Buna ek olarak, İstanbul dışından gelen aramalar için fiyatlarda eksi yönde bir miktar değişiklik olabilir. Bunun en büyük sebebi yakıt kullanımındaki artıştır. Gerek İstanbul dışı gerek se İstanbul içi fiyat almak için bizi mutlaka arayın.

Hurda Alış Fiyatları

Alış fiyatlarının bulunduğu sayfamıza buradan ulaşa bilirsiniz. Burada verilen fiyatlar üzerinden satış yapmak isterseniz bizi arayın. Telefon numaramız bu sayfanın alt kısmında mevcuttur. Dilerseniz bizi arayarak size özel sunacağımız fiyat teklifinden faydalana bilirsiniz. Fiyat teklifinde anlaşırsak hurdanızı verdiğiniz konumdan gelip alıyoruz. Yükleme ve nakliye tamamen bize ait. Tartım sonrasında paranız peşin olarak ödüyoruz.

Hurda Alan Yerler

Bereketli Metal olarak İstanbul’da hurdacılık yapmaktayız. İşletmemiz İstanbul’un iki yakasında hizmet vermektedir. Anadolu yakasındaki işletmemiz Ümraniye’de bulunmakta. Buna ek olarak Avrupa yakasındaki işletmemiz ise Avcılar’da hizmet vermektedir. İstanbul sınırları içerisinde nereden ararsanız arayın, bulunduğunuz konuma 1 saat içinde gelmekteyiz.

Hurdanın Kilosu

Herhangi bir madeni hurdanın kg fiyatını öğrenmek isterseniz. Bize telefon etmeniz yeterli olacaktır. Bunun yanında fiyat listemizin paylaşıldığı sayfadan da hurdanın kg fiyatını öğrene bilirsiniz. Fiyat listemizin bulunduğu sayfa ne yazık ki sıklıkla güncellenemiyor. Bu sebepten ötürü fiyat teklifi almak için en iyi yol telefon etmek olacaktır. Fiyat teklifimizden memnun kalırsanız. 1 saat içerisinde bulunduğunuz konumda hurdayı almak için hazır olacağız.

Hurda Bakır Fiyatları

bakırın kilosu 65₺’dir. Buradaki fiyat Bu sayfanın yazıldığı tarih olan 11.03.2022 tarihi için geçerlidir. daha ileriki bir tarihte bu sayfayı ziyaret ediyorsanız. Bizi arayarak Teklif almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu sayede en güncel ve en iyi fiyat teklifini almış olacaksınız.

Hurda Demir Fiyatları

demir hurdasının fiyatı 4.5₺’dir. Bu fiyat 11.03.2022 tarihi için geçerlidir. Daha ileriki bir tarihte bu sayfayı ziyaret ediyorsanız bizi arayın. Bu sayede size güncel fiyatları vere biliriz. Buna ek olarak bize whatsapp üzerinden de ulaşa bilirsiniz. Bunun için sayfanın en alt kısmında bir bağlantı bulunmakta.