Hurda Krom

hurda krom
hurda krom fiyatları, krom hurda fiyatı, hurda paslanmaz fiyatları, hurda krom fiyatı, paslanmaz hurda fiyatları, krom hurda fiyatları
Krom Hurda FiyatıNe Kadar
krom 316 hurda fiyatı40₺ – 45₺
krom 310 hurda fiyatı30₺ – 40₺
krom 304 hurda fiyatı22₺ – 25₺
krom 340 hurda fiyatı6₺ – 9₺
krom 201 hurda fiyatı6₺ – 8₺
krom 202 hurda fiytatı6₺ – 8₺
16.08.2022 tarihli hurda krom ve paslanmaz fiyat listesi

Hurda krom mu satmak istiyorsunuz. Biz alabiliriz. Bereketli Metal olarak İstanbul’da hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güncel fiyatlar üzerinden en iyi fiyat garantisi ile krom hurdası alıyoruz. Satmak için yapmanız gereken tek şey, bizi aramak.

Hurda Krom Fiyatları

Yukarıda verilen fiyatlar üzerinden krom hurdası satmak isterseniz bizi hemen arayın fiyat teklifi verelim. Memnun kalırsanız 1 saat içerisinde bulunduğunuz konumdan hurdanızı peşin olarak alıyoruz.

Her ne kadar yaklaşık bir fiyat vermiş olsak bile. Söz konusu hurda krom veya hurda paslanmaz olduğunda doğrudan bir fiyat vermek oldukça zordur bunun sebebi krom malzemesinin bileşen oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. birbirleri arasındaki kalite farklılıkları nedeniyle fiyat farklılıkları kaçınılmazdır. Bu sebeple elinizde bulunan hurda krom veya paslanmaz hurdası için fiyat almak için bizi aramanızı tavsiye ediyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi telefon numaramız sayfanın alt kısmında bulunmaktadır. Hemen arayın teklif verelim.

Krom Nedir

Krom metalik renkli ve gümüş gibi parlak bir metaldir. Aynı zamanda sert ve kırılgan bir yapıya da sahiptir. Krom döküm sanayisinde, mutfak banyo malzemeleri yapımında oldukça sık kullanılmaktadır. paslanmaz çelik üretiminde de kullanılmaktadır.

Krom Hurdası

Bilindiği üzere krom kullanım alanı oldukça geniş bir paslanmaz metal alaşım türüdür. Hal böyle olunca kullanılamayacak durumda nikel krom hurda malzemesinin de oluşması kaçınılmaz olmaktadır. Burada Bereketli Metal olarak devreye biz giriyor ve elinizde bulunan kullanım dışı hurda paslanmaz malzemeleri en iyi fiyat garantisi ile alıyoruz. malzemeniz bulunduğunuz yerden peşin olarak en kısa süre içerisinde alınacaktır. kapıda peşin ödeme ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

hurda krom, hurda krom fiyatları, krom hurda fiyatı, krom hurdası
hurda krom, hurda krom fiyatları, krom hurda fiyatı, krom hurdası

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları hurdası

Elinizde satmak istediğiniz kullanılamaz durumda endüstriyel mutfak malzemeleri varsa hurda olarak alıyoruz. Bunun yanında kullanıla bilir durumda olanları da ikinci el malzeme olarak uygun fiyat ile alıyoruz. Yapmanız gereken bizimle sayfada bulunan telefon numarası ile iletişime geçmek.

İkinci El Mutfak Ekipmanları

Elinizde bulunan Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarını değerinden taviz vermeden uygun fiyata alıyoruz. Satmak istediğiniz ekipmanların fotoğraflarını whatsapp ile gönderin. Bu sayede size en iyi fiyat teklifini suna biliriz. Bulunduğunuz konumda alıyor paranızı ise peşin olarak ödüyoruz.

Hurda Krom Alan Yerler

Hurda krom alıyoruz. İstanbul’un her yerine hizmetimiz vermekteyiz. Dolayısı ile nereden ararsanız arayın size hizmet verebiliriz. Hurda satmak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Ardından vereceğiniz konuma geliyoruz. Sonrasında malınızı yüklüyor ve tartıyoruz. Tabi ki siz bu süreçlerin hiçbirine dahil olmuyorsunuz. Tüm işi biz yapıyoruz. Tartım sonrası paranızı peşin olarak veriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Hurda Kromun Kilosu Ne Kadar

Hurda kromun kg fiyatı bu makalenin yazıldığı gün 8₺ civarlarında idi. Bunun yanında burada verdiğimiz fiyat bir fikir oluşturması maksadıyla eklenmiştir. Güncel hurda fiyatları sürekli olarak artan doların da etkisiyle oldukça sık bir şekilde güncellenmektedir. Bu sebeple güncel fiyatları öğrenmek için arama yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Fiyat teklifi açısından oldukça cömert olduğumuz bir çok müşterimiz tarafından dile getirilmiştir. Tekliften Memnun kaldığınız taktirde, malınız personellerimizce tartılır ve parası peşin olarak ödenir.

Hurda krom fiyatı ne kadar

Krom hurda fiyatları Bu sayfanın en başında ve hurda fiyatları sayfamızda listelendiği gibidir. Buradaki fiyatlar gerçek piyasa fiyatlarını tam olarak yansıtmayan yaklaşık fiyatlardır. Güncel ve net fiyatları almak için bize mutlaka telefon edin. Bizden fiyat teklifi almadan krom hurdası satmayın. Yüksek miktarlardaki hurda krom için özel fiyat teklifleri sunmaktayız.

 1. Krom hurda fiyatı ne kadar?

  Krom hurda fiyatı: 5₺ ile 35₺ arasında değişmektedir. Bu fiyatlar ile krom hurdası satmak için bize telefon edin. Yüksek miktarlardaki krom hurdalarına(500 kg ve üzeri) özel fiyat teklifi almak için bizi arayın. Telefon numaramız web sayfamızın alt kısmında bulunmaktadır.

 2. Paslanmaz hurda fiyatı ne kadar?

  Paslanmaz hurda 35₺'dir bu fiyat en iyi kalite paslanmaz hurdası için verilmiştir. Daha düşük kalitedeki paslanmaz hurdası fiyatları, web sayfamızın üst kısmında bulunan tabloda verildiği gibidir. Yüksek miktarlardaki paslanmaz hurdasına (500 kg ve üzeri) özel fiyat teklifi almak için bizi arayın. Telefon numaramız web sayfamızın alt kısmında bulunmaktadır.

 3. Güncel hurda krom fiyatları ne kadar?

  Güncel hurda krom fiyatları 6₺ ile 50₺ arasında değişmektedir. Burada fiyat aralığını belirlyen en önemli etken hurda malzemenin alaşım oranıdır. Alışım oranlarına göre fiyatlar web sayfamızdaki tabloda sıralandığı gibidir. Buna ek olarak güncel hurda krom fiyatlarını öğrenmek için bize telfon edebilirsiniz.

 4. Hurda krom kg fiyatı ne kadar?

  Hurda krom kg fiyatı: 5₺ ile 50₺ aralığında dır. fiyat aralığını belirleyen faktörler. hurda alaşımın oranları, hurdanın miktarı ve bulunduğu konumu dur. Bu sebeple buraya net bir fiyat yazmak mümkün değildir. Bunun yerine bize telefon ederek güncel hurda krom kg fiyatı ne kadar öğrene bilirsiniz. Telefon numaraımız iletişim sayfamızda mevcuttur.

 5. Krom hurda fiyatları ne kadar

  Krom hurda fiyatları 5₺ ile 50₺ aralğındadır. Elinizdeki krom hurdasını bize satmak isterseniz bu fiyat aralğında değerlendirilecektir. Fiyatı beliryen faktörler web sayfamızda detaylı olarak anlatılmıştır. Buna karşılık fiyat teklifi almak için bize telfon ederek anlık olarak fiyat tekli alabilirsinz.

 6. Krom hurdası ne kadar?

  Krom hurdası en yüksek fiyatı 50₺'dir bu fiyat 316 kalite paslanmaz krom hurdası için geçerlidir. En düşük fiyat ise 6₺'dir bu fiyat teklifi ise 201 ve 202 kalite krom hurdaları için geçerlidir. Detaylı fiyat teklifi almak için bize telefon edebilirsinzi

 7. 304 krom hurda fiyatı ne kadar

  304 krom hurda fiyatı 20₺ ile 28₺ aralığında değişmektedir. Buradaki fiyat aralğını belirleyen faktörler 304 kalite krom hurda miktarı, ve hurda kromun bulunduğu konumdur. Miktarı 1 ton üzeri ve İstanbul civarlarında ise fiyatta 30₺'ye kadar çıkabilmekteyiz. Tersi durumlarda ise değeri 20₺ ye kadar düşebilmektedir.

Anahtar Kelimeler

hurda krom fiyatı, krom hurda fiyatı, hurda krom fiyatları, krom hurda, hurda krom, kromun hurda fiyatı, hurda krom fiyatı ne kadar, krom hurdası ne kadar, krom hurda fiyat, hurda krom kilo fiyatı, krom hurda kilosu ne kadar, krom hurda kilosu, hurda krom ne kadar, krom fiyatları hurda, hurda krom kilosu kaç para, hurda kromun kilosu kaç para, hurda krom kilosu, hurda krom fiyatları 2022, hurda kromun kilosu ne kadar, krom hurdası fiyatı, krom hurda fiyatı güncel, krom hurda fiyatı ne kadar, 430 krom hurda fiyatı, hurda krom kaç para, krom fiyatı hurda, güncel krom hurda fiyatları, paslanmaz kilo fiyatı, paslanmaz kilosu ne kadar, hurda paslanmaz fiyatları, paslanmaz hurda fiyatları, paslanmaz hurda fiyatı, paslanmaz hurdası, paslanmaz krom hurda fiyatı, paslanmaz krom hurda fiyatları, 304 paslanmaz hurda fiyatı, paslanmaz çelik hurda fiyatları, paslanmaz çelik hurda fiyatı, paslanmaz hurdası kaç para, paslanmaz hurda kilosu, hurda paslanmaz fiyatı, güncel paslanmaz hurda fiyatları, paslanmaz çelik hurda, 316 paslanmaz hurda fiyatları, günlük hurda krom fiyatları, 1 kg hurda krom fiyatı, hurda kromun kilosu ne kadar, krom madeni hurda fiyatı, krom fiyatı hurda, krom hurda kg fiyatı, krom hurda fiyatları, hurda kromun kg fiyatı, krom hurda kilosu ne kadar, hurda krom kilo fiyatı, hurda krom ne kadar, 1 kg hurda krom kaç tl, krom hurda fiyatları, hurda krom un kilosu ne kadar, krom kilosu hurda, hurda krom kilogram fiyatı, güncel hurda krom fiyatları, krom hurda fiyatı ne kadar, kromun fiyatı hurda, kromun kilosu hurda, 304 krom kg fiyatı hurda, krom fiyatı hurda, hurda krom kg ne kadar, hurda kromun kilosu kaç lira, hurda kromun kilosu kaç para, hurda krom kilosu kaç para, hurda krom fiyati, krom madeni hurda fiyatları, krom hurda fiyatları güncel, hurda krom kilosu kaç lira, paslanmaz krom hurda fiyatı, krom hurda fiyatları 2022, krom malzeme hurda fiyatları,