Hurda Kablo

Hurda Kablo FiyatlarıKaç TL
soyulmamış kablo hurda fiyatı45₺ – 90₺
Soyulmuş Bakır Kablo Fiyatı100₺ – 150₺
Hurda Antigron Kablo Fiyatı85₺ – 150₺
Fare Yemez Kablo Hurda Fiyatı60₺ – 150₺
Karışık Kablo Hurda Fiyatı55₺ – 150₺
Tek Damar Kablo Hurda fiyatı80₺ – 150₺
Yer Altı Kablosu Hurda Fiyatı75₺ – 150₺
Çelik Zırhlı Kablo Hurda Fiyatı65₺ – 150₺
TTR Kablo Hurda Fİyatı70₺ – 150₺
hurda dalgıç pompa kablosu 80₺ – 95₺
Bakır oranı %30 Hurda Kablo50₺ – 150₺
Bakır oranı %40 Hurda Kablo65 – 150₺
Bakır oranı %50 Hurda Kablo80₺ – 150₺
23.06.2022 Tarihli hurda kablo fiyatları

Hurda kablo satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bereketli Metal İstanbul ve çevre illerde hurdacı olarak hizmet vermektedir. İşletmemiz Kablo hurdası başta olmak üzere her türlü madeni hurdayı almaktadır. Hurda kablo fiyatları yukarıdaki tabloda verildiği gibidir. Tabloda verilen fiyatlar ile hurda bakır kablo satmak isterseniz bizi aramanız yeterli. Telefon numaramız iletişim sayfamızda ve bu sayfanın alt kısmındaki menüde bulunmaktadır.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları, Bakır kablo hurda fiyatı, Soyulmamış kablo hurda fiyatı, Hurda bakır kablo fiyatı ne kadar
Hurda kablo fiyatları, Bakır kablo hurda fiyatı, Soyulmamış kablo hurda fiyatı, Hurda bakır kablo fiyatı ne kadar

24.09.20202 tarihli hurda kablo fiyatları yukarıdaki tabloda paylaşıldığı gibidir. Tabloda paylaştığımız fiyatlara göre, en düşük kalbo hurda fiyatı: 45₺’dir bu fiyatı bakır oranı 30% veya altında olan soyulmamış kablo hurda için verilmiştir. Buna karşılık En yüksek hurda kablo fiyatı ise: 100₺’dir. Bu Fiyat ise bakır oranı 50% ve üzerinde olan soyulmamış kablo hurdası için verilmiştir. Tabloda paylaştığımız hurda kablo fiyatları çoğu zaman güncel değildir. Fiyatlar haftalık olarak güncellenir. Buna karşılık fiyat değişiklikleri çoğunlukla günlük olarak yaşanır. Bu sebeple fiyat teklifi almak için bizi aramanız en doğru karar olacaktır. Yüksek miktarlardaki kablo hurdası için iyi fiyat teklifi verdiğimizi hatırlatmakta fayda var.

Soyulmamış kablo hurda fiyatı

soyulmamış kablo hurda fiyatı, hurda soyulmamış kablo fiyatları, kablo hurda fiyatı, hurda kablo fiyatları, Soyulmamış kablo hurda fiyatı, Hurda kablo fiyatları, hurda kablo, Kablo hurdası, Soyulmamış Hurda bakır kablo, Bakır kablo hurdası, Kablo hurdası kg fiyatı
soyulmamış kablo hurda fiyatı, hurda soyulmamış kablo fiyatları, kablo hurda fiyatı, hurda kablo fiyatları

Soyulmamış kablo hurda fiyatı 45₺ ile 100₺ arasında değişmektedir. Soyulmamış hurda kablodaki fiyat aralğını belirleyen en önemli etken kabloda bulunan bakır oranıdır. Bakır oranı yükseldikçe kablonun değeride yükselir. Bu bağlamda 30% bakır oranına sahip hurda kablo en az 45₺ iken, 50% bakır oranına sahip soyulmamış hurda kablonun fiyatı ise en yüksek 90₺’ye kadar çıkabilmektedir. Buna ek olarak Soyulmamış hurda kablo miktarı da oldukça önemlidir. Yüksek miktarlara yüksek fiyat teklifi vere bilmekteyiz Bu bağlamda 1 tonun üzerine çıkan kablo hurdasında 100₺’ye kadar fiyat verebilmekteyiz. Burada yine bakır oranının artmasıyla fiyatta bu oranda arta bilir. Fiyat konusunda bir diğer enemli etken ise hurda kablonun bulunduğu konum olacaktır. Konumunuz bize yakın ise yakıttan sağlayacağımız karı Hurda kablo fiyatlarına pozitif yönde yansıta bilmekteyiz.

Soyulmuş kablo hurda fiyatı

Soyulmuş kablo hurda fiyatı, Soyma bakır hurda fiyatı, Hurda bakır tel fiyatları, Bakır tel hurda fiyatı
Soyulmuş kablo hurda fiyatı, Soyma bakır hurda fiyatı, Hurda bakır tel fiyatları, Bakır tel hurda fiyatı

Soyulmuş kablo hurda fiyatı yukarıdaki tabloda verildiği gibi 90₺ ile 120₺ aralığında değişmektedir. Bu fiyat soyulmuş bakır kablo hurdası için geçerlidir. Hurda kablonun miktarına ve bulunduğu konuma göre fiyatta verilen aralık dahilinde değişiklikler olabilir. Buna ek olarak Soyulmuş alüminyum kablo hurdası fiyatları ise 30₺ ile 45₺ aralığında değişiklik göstermekterir. Burada verdiğimiz fiyatlar ile soyulmuş bakır yada alüminyum kablosu satmak isterseniz bize telefon edin.

Bakır Kablo Hurda Fiyatı

Bakır kablo hurda fiyatı ne kadar öğrenmek için yukarıdaki tabloda verdiğimiz fiyatlara baka bilirsiniz. Ya da doğrudan bize telefon ederek bizden fiyat teklifi isteye bilirsiniz. Fiyat teklifi almak için hurda kablonun miktarı da belirli olacak şekilde bir görüntü veya video göndermeniz daha isabetli bir fiyat teklifi vermemiz açısından oldukça önemlidir. Hurda bakır kablo fiyatları yukarıdaki tabloda güncel olarak verilmektedir ancak buradaki fiyatlar tam olarak bir teklif değildir daha çok, bir fikir vermek amacı ile eklenmiştir.

Hurda Bakır Kablo Fiyatı

Hurda bakır kablo fiyatı ne kadar öğrenmek için yukarıdaki tabloda paylaşılan fiyat listesine bakabilirsiniz. Ancak hatırlatmak gerekir ki tabloda verilen fiyatlar güncel fiyatlar olmaya bilir. Hurda kablo fiyatlarındaki günlük değişimler direkt olarak tabloya yansılamaya biliyor. Bu sebepten ötürü güncel fiyatları öğrenmek için bize telefon etmeniz en doğru davranış olacaktır.

Alüminyum Kablo Hurda Fiyatı

hurda alüminyum kablo
alüminyum kablo hurda fiyatı, hurda alümuminyum kablo fiyatları, alüminyum kablo hurdası, alüminyum kablo hurda fiyatı

Alüminyum kablo da dahil olmak üzere, elinizde bulunan her türlü hurda kablo için fiyat vermeye hazırız. Tek yapmanız gereken bizi aramak. Teklifimizden memnun kalırsanız en kısa sürede vereceğiniz konumdan hurdanızı alıyoruz. Konum bilgisi paylaşmak için aşağıda verilen whatsapp bağlantısını kullana bilirsiniz.

Karışık Kabo Hurda Fiyatı

hurda kablo, Kablo hurdası, Hurda bakır kablo, Bakır kablo hurdası, Hurda kablo fiyatları, Kablo hurdası kg fiyatı
hurda kablo, Kablo hurdası, Hurda bakır kablo, Bakır kablo hurdası, Hurda kablo fiyatları, Kablo hurdası kg fiyatı

Karışık kablo hurda fiyatı: 30₺ ile 50₺ arasında değişebilmektedir. Fiyatı teklifini belirlerken varsaydığımız durum alüminyum ve bakır kablo hurdasının karışık halde bir arada olduğu durumdur. Bu bağlamda elinizde bulunan her türlü kabloyu alıyoruz. Paranızı ise peşin ve nakit olarak ödüyoruz.

 • alüminyum kablo hurda fiyatı: 30₺ – 45₺
 • kablo hurda fiyatları: 30₺ – 90₺
 • hurda bakır kablo fiyatı 45₺ – 90₺
 • soyulmamış kablo hurda fiyatı: 45₺ – 90₺
 • soyulmuş hurda kablo fiyatlar 100₺ – 150₺
 1. Soyulmamış kablo hurda fiyatı ne kadar

  Soyulmamış kablo hurda fiyatı 45₺ ile 90₺ arasında değişmektedir. Burada fiyat aralığını belirleyen en etkin faktör soyulmamış kablodaki bakır oranıdır. Bunun yanında soyulmamış kablo hurdasının miktarı ve bulunduğu konum fiyatında etkili olacaktır. Bu yazı en son 24.09.2022 tarihinde düzenlenmiştir. Güncel fiyat teklifi almak için bize telefon edin veya hurda fiyatları sayfamızı takip edin.

 2. Hurda kablo fiyatları ne kadar?

  Hurda kablo fiyatları 45₺ ile 90₺ arasında değişmektedir. Burada fiyatı belirleyen en önemli faktör kablo hurdası içinde bulunan bakır ve plastik oranıdır. Bu bakır kablo hurda fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Plastik oranı 0'a düştüğünde fiyat teklfi 120₺'ye kadar teklif verebilmekteyiz. 1 ton ve üzeri hurda bakır için özel fiyat teklifleri sunmaktayız. Bu yazı en son 28.06.2022 tarihinde düzenlenmiştir. Güncel hurda kablo fiyatı ne kadar öğrenmek için bizi arayın.

 3. Kablo hurda fiyatı ne kadar?

  Kablo hurda fiyatı 45₺ ile 90₺ fiyat aralığındadır. Fiyatı belirleyen en önemli etkenler: kablo hurda miktarı, bulunduğu konum, ve malzeme kalitesi olacaktır. Soyulmamış kablo hurda fiyatı: 45₺ – 90₺ aralığında iken; soyulmuş kablo hurda fiyatı 120₺'ye kadar çıkabilmektedir. Bu yazı son olarak 24.09.2022 tarihinde düzenlenmiştir. Güncel kablo hurda fiyatlarını bizi arayarak öğrene bilirsinz.

 4. Bakır kablo hurda fiyatı ne kadar

  Bakır kablo hurda fiyatı: 45₺ ile 90₺ arasında değişmektedir. Bu fiyat teklifi soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı için geçerlidir. Soyulmuş bakır kablo hurda fiyatı ise: 120₺'dir. Burada verdiğimiz fiyat teklifleri ile bakır kablo hurdası satmak isterseniz bize telefon edin. Telefon numaramız iletişim sayfamızda mevcuttur. Bu yazı en son 24.09.2022 Tarihinde güncellenmiştir. Güncel fiyatları öğrenmek için bizi arayın

 5. soyulmamış hurda kablo fiyatı ne kadar

  Soyulmamış hurda kablo fiyatı 45₺ ile 90₺ arasında değişmektedir. Burada fiyat aralığını belirleyen en önemli faktör: kablo / bakır oranıdır. Bunun yanında Soyulmamış bakır kablonun miktarı ve bulunduğu konum da oldukça önemlidir. Güncel soyulmamış hurda kablo fiyatları ne kadar öğrenmek için bize telefon edin. Bu yazı son olarak 24.09.2022 tarihinde düzenlenmiştir.

 6. Hurda bakır kablo fiyatı ne kadar

  Hurda bakır kablo fiyatı 45₺ ile 90₺ arasında değişebilmektedir. Hurda bakır kabloda fiyat aralğını belirleyen en önemli faktör kabloda bulunan bakır ve plastik oranıdır. Bakır oranı arttıkça fiyat da artacaktır. Buna ek olarak fiyat konusunda etkili olan diğer faktörler: hurda bakır kablo miktarı ve hurda kablonun bulunduğu konum olacaktır. Bu yazı en son 24.09.2022 tarihinde güncellenmiştir. Güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi için bize telefon edin

 7. Yanmış bakır kablo fiyatı ne kadar?

  Yanık bakır kablo fiyatı: 45₺ ile 90₺ arasında değişebilmektedir. Burada fiyatı belirleyen en önemli faktörler yanık bakır kablonun durumu, Bulunduğu konum ve miktarı olacaktır. Bu şartlar altında verilen fiyat aralığında yanmış bakır kablo hurdası satmak isterseniz bize telefon edin

 8. Kablo bakırın kilosu ne kadar?

  Kablo bakırın kilosu: 45₺ ile 90₺ arasında değişmektedir. Burada fiyatı belirleyen en önemli etken kablo / bakır oranıdır. Bunun yanında hurda kablo bakırın miktarı ve bulunduğu konum da fiyat konusunda oldukça etkilidir. Fiyat teklifi almak için bize görüntü veya video gönderebilirsiniz.

 9. Antigron kablo hurda fiyatı ne kadar?

  Antigron kablo hurda fiyatı: 45₺ 90₺ arasında değişmektedir. Fiyat aralğındaki en önemli etken Antigron kablo daki plastik oranıdır. Bu orana bağlı olarak fiyat artar veya düşe bilir. Soyulmuş antigron kablo hurda fiyatı ise 100₺'ye kadar çıka bilmektedir buradaki en önemli faktör ise kablonun miktarıdır. Yüksek miktarlardaki hurda kablo için özel fiyat teklifleri suna bilmekteyiz.

 10. TTR kablo hurda fiyatı ne kadar?

  TTR kablo hurda fiyatı: 80₺ ile 160₺ arasında değişebilmektedir. Soyulmamış ttr kablo hurda fiyatı 80₺ ile 100₺ arasında iken; Soyulmuş ttr kablo hurda fiyatı 160₺'ye kadar çıkabilmektedir. Fiyat belirlenmesindeki etkili faktörler hurda kablonun miktarı ve bulunduğu konum olarak sıralana bilir.

 11. Soyulmamış bakır kablo fiyatı ne kadar?

  Soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı 45₺ ile 90₺ arasında değişmektedir. Burada fiyat aralığını belirleyen en etkin faktör kablo / bakır oranıdır. Bunun yanında soyulmamış bakır kablonun miktarı ve bulunduğu konum fiyatlarda etkili olacaktır. Bu yazı en son 05.09.2022 tarihinde düzenlenmiştir. Güncel fiyat teklifi almak için bize telefon edin

 12. kablo bakırın kilosu ne kadar?

  Hurda kablo bakırın kilosu: 60₺ ile 90₺ arasında değişebilir. Buradaki geniş fiyat aralğının sebebleri: bakır / kablo oranı, hurda kablo bakırın miktarı ve bulunduğu konum olarak sıralana bilir. Soyulmuş saf kablo bakırın kilosu ise 160₺'ye kadar çıkabilmektedir. Ebetteki buradaki en önemli faktörler yine miktar ve konum olacaktır. Hurda kablo bakır satmak isterseniz bizden mutlaka fiyat teklifi alın.

 13. Soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı ne kadar?

  Soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı: 45₺ ile 90₺ aralığında değişe bilir. Fiyatı belirleyen faktörler: kablo bakır oranı, hurda kablo miktarı, hurda kablonun bulunduğu konum, yükleme ve tartım sırasında gerekli olan iş gücü olarak sıralana bilir. Bu gibi faktörler hurda kablo fiyat teklfimizi arttıra bilir veya azalta bilir. Fiyat teklfi almak için bizi arayın. Görüntü paylaşmak ve detay vermek fiyat teklfi vermemizi kolaylaştıracaktır.

 14. Soyulmamış hurda bakır kablo fiyatı ne kadar?

  Soyulmamış hurda bakır kablo fiyatı: 45₺ ile 90₺ arasında değişebilmektedir. Fiyat aralığını belirleyen faktörler: hurda kablodaki bakır oranı, soyulmamış hurda bakır kablo miktarı ve hurda kablonun bulunduğu yer olarak sıralana bilir. Bu yazı en son. 05.09.2022 tarihinde düzenlendi. Güncel hurda kablo fiyatlarını öğrenmek için bize telefon edin.

 15. Alüminyum kablo hurda fiyatı ne kadar?

  Alüminyum kablo hurda fiyatı: 8₺ ile 36₺ arasında değişmektedir. Burada verilen fiyat aralığında alüminyum kablo hurdası satmak isterseniz bize telefon edebilirsiniz. Telefon numaramız iletişim sayfamızda verildiği gibidir.

 16. Soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı

  Soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı 45₺ ile 90₺ arasında değişmektedir. Fiyat aralğı bakırın pastiğe olan oranına göre değişecektir Bu fiyat aralığında soyulmamış bakır kablo hurdası satmak isterseniz bize telfon edebilirsiniz. Telefon numaramız iletişim sayfamızda mevcuttur

 17. Fare yemez kablo hurda fiyatı ne kadar?

  Fare yemez kablo hurda fiyatı 45₺ ile 90₺ arasındadır. Kabloda bulunan bakırın plastiğe olan oranına göre fiyat teklfimiz yükselebilir veya düşe bilir. Satmak istediğiniz hurda fare yemez kablosu yüksek miktarlarda ise 100₺'ye kadar alabilmekteyiz.

 18. kırkambar kablo hurda fiyatı ne kadar

  Kırkambar kablo fiyatları: 30₺ 60₺ arasında değişebilir. Fiyat teklfimizden memnun iseniz bize telfon edebilirsiniz. Elinizde bulunan kırkambar kablo miktarına ve kalitesine göre fiyatda değişiklik olabileceğini bildirmek isteriz.

 19. Karışık hurda kablo fiyatları

  Karışık hurda kablo fiyatları: 45₺ ile 65₺ arasında değişebilmektedir. Burada fiyat teklfini belirleyen en önemli etken kablo miktarı ve Karışık kablo hurdasının bulunduğu konum olacaktır. Elbetteki Karışık kablo hurdasının kalitesine görede fiyat teklfimizde artış olabilmektedir.

Anahtar Kelimeler

kablo bakırın kilosu, soyulmamış kablo hurda fiyatı, soyulmamış hurda kablo fiyatı, hurda kablo fiyatları 2022, soyulmamis kablo bakır kilosu 2022, kablo hurdası fiyatı, hurda bakır kablo fiyatı, hurda kablo fiyatları, hurda bakır kablo fiyat, kablo hurda fiyatı, kablonun kilosu ne kadar, kablo hurda fiyatı, bakır kablo hurda fiyatı, hurda elektrik kablo fiyatları, hurda kablo fiyatı, hurda kablo fiyatı, kablo bakırın kg kac para 2022, kablo soyma teknikleri, ptt kablo içi (deşe), soyulmamış kablo fiyatı, antigron kablo hurda fiyatı, fiber optik kablo hurda fiyatı, hes kablo hurda fiyatı, analizli kablo hurda fiyatı, karışık hurda kablo fiyatları, soyulmamis kablo bakır kilosu 2021, soyulmuş kablo fiyatı, yanık kablo hurda fiyatları, kablo hurda fiyatları, kırkambar kablo fiyatları, soyulmamış bakır kablo fiyatı, kablo bakırın kilosu ne kadar, yanmış bakır kablo fiyatı, bakır kablo hurda fiyatı 2022, bakır kablo hurda fiyatı, kablo bakır hurda fiyatı, hurda bakır kablo fiyatı, bakır kablo kilo fiyatları, yanmış kablo bakır fiyatı, soyulmamış kablo bakır fiyatı, hurda bakır kablo, kablo bakır fiyatları, kablo bakırın kilosu ne kadar 2022, bakır kablo kilosu, bakır kablonun kilosu ne kadar, soyulmuş bakır kablo fiyatı, soyma bakır kablo fiyatı, kablolu bakırın kilosu ne kadar, bakır kablo kilosu ne kadar, soyulmamış bakır kablo fiyatı hurda, soyulmuş kablo bakır fiyatı, bakır kablo fiyatları, bakır kablonun kilosu, hurda kablo bakırın kilosu ne kadar, hurda bakır kablo fiyatları, bakır kablo fiyatı, hurda bakır kablo fiyatı 2022, bakır hangi kablolarda bulunur, soyulmamis kablo bakır kilosu 2022, soyulmuş kablo bakırın kilosu ne kadar, soyulmuş hurda bakır kablo fiyatı, kablo bakır fiyatı, 10 metre kablodan ne kadar bakır çıkar, soyulmuş kablo bakır fiyatı 2022, yanmış bakır kablo fiyatları, bakır kablo hurda fiyatları, bakır kablo fiyatı hurda, 1 metre bakır kablo kaç kilo, bakır elektrik kablo hurda fiyatı, bakır kablo, bakır kablo hurdası, bakır kablo nasıl soyulur, bakır kablo yakmak, kablo bakır hurda fiyatı 2022, yanık bakır kablo fiyatları, soyma kablo bakır fiyatları, bakır kablo kg fiyatı, soyulmamış bakır kablo hurda fiyatı, hurda kablo bakır fiyatı, soyulmuş bakır kablo hurda fiyatları, kablolu bakır fiyatı, bakır hurda kablo fiyatı, hurda kablo bakır fiyatları, kablo hurda bakır fiyatı, bakır kablonun fiyatı ne kadar, hurda bakır kablo fiyatı ne kadar, bakır kablo fiyatı 2022, bakır kablo fiyatları hurda, bakır kablo soyma

soyulmamis bakır, soyulmamis bakır kilosu 2022, soyma bakır kilosu, soyulmamis bakır kilosu, soyma bakır fiyatlari, soyma bakır fiyatı, soyulmamis bakır kilosu 2020, soyulmus bakır fiyatı, soyulmamış bakır fiyatı, soyma bakır kilosu, soyulmamış bakırın kilosu ne kadar, soyma bakırın kilosu ne kadar, soyma bakırın kilosu ne kadar 2022, soyulmamış bakır kilosu ne kadar, soyulmamış bakır fiyatları, soyulmuş bakırın kilosu ne kadar, soyulmuş bakırın kilosu, soyma bakır fiyatı, soyulmamış bakırın kilosu, soyulmuş bakır fiyatı, soyma bakırın fiyatı, soyma bakır, soyma bakır kilo fiyatı, soyulmamış bakır fiyatı 2022, soyma bakır kilosu güncel fiyat, soyma bakırın kilosu, soyulmuş bakırın kilosu kaç para, soyulmuş bakır kilosu, soyma bakır fiyatları, soyma bakır kilosu ne kadar, soyma bakır kilosu 2022, soyma bakır ne kadar, soyulmuş bakır ne kadar, soyma bakır fiyatı 2022, soyma bakır kg fiyatı, 2022 soyma bakır fiyatı, soyma bakırın kilosu kaç para, soyulmuş bakırın kilosu ne kadar 2022, soyulmuş bakır fiyatları, güncel soyma bakır fiyatları, soyulmuş bakır kilosu ne kadar, soyulmuş bakır, soyma bakır kg, soyma bakır fiyatı güncel, soyma bakırın kilosu ne kadar 2021, soyma bakır kilo, soyma bakır fiyatı ne kadar, soyma bakır kaç para, soyma bakır güncel fiyat, soyulmuş bakır fiyatı ankara, soyma bakır fiyatları ankara, bakır soyma fiyatları, soyulmuş bakır kilosu kaç para, soyma bakır fiyatı güncel, soyulmuş bakır fiyatı 2022, soyulmuş bakır kaç para, soyma bakırın kilosu kaç tl, soyma bakır fiyat,