Hurda Çinko

Hurda çinko satmak için doğru yerdesiniz. Çinko hurdası dahil olmak üzere her türlü madeni hurdayı alıyoruz. Peşin ve nakit ödeme ile aldığımız hurdalarınızı yerinde tartıyoruz. 500kg’a kadar olan hurdalar için yanımızda yanımızda kantar taşımaktayız. Bu sayede siz müşterilerimize en kısa sürede en iyi hizmeti vere biliyoruz.

hurda çinko, çinko hurda fiyatı, çinko hurdası
hurda çinko, çinko hurda fiyatı, çinko hurdası

Çinko Hurda Fiyatı

Çinko hurda fiyatı yukarıdaki tabloda verildiği gibidir. Tabloda verilen fiyat teklifleri sizin içinde uygunsa bize telefon edin. Telefon etmeden önce whatsapp üzerinden satmak istediğiniz hurdaya ait görüntüleri bizimle paylaşmanız daha doğru olacaktır. Bu sayede elinizde bulunan hurda için daha isabetli bir fiyat teklifi vere biliriz. Yüksek Miktarlardaki çinko hurdası için özel fiyat teklifleri vermekteyiz. Bu gibi durumlarda tablodaki fiyatlara iltimas etmeden bizi aramanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Çinko hurda fiyatı ne kadar?

  Çinko hurda fiyatı: 30₺’dir. Bu fiyat ile çinko hurdası satmak için bizi arayın. Telefon numaramız adres bilgimiz ve mail adresimiz iletişim sayfamızda bulunmaktadır. Yüksek miktarlardaki hurda çinko fiyatı için özel teklif sunmaktayız. Fiyat teklifi almak için, whatsapp ile fotoğraf göndere bilirsiniz. Bu sayede Size en iyi fiyat teklifini en kısa sürede suna biliriz.hurda çinko, çinko hurda fiyatı, çinko hurdası

 2. hurda çinkonun kilosu ne kadar?

  Hurda çinkonun kilosu: 30₺’dir. Burada verdiğimiz fiyat ile çinko hurdası satmak için bize telefon edin. Telefon numaramız web sitemizdeki her sayfanın alt ve üst bölmelerinde bulunmaktadır. Yüksek miktarlardaki hurdalar için özel fiyat teklifleri sunmaktayız. Fiyat teklifimizden harberdar olmak için bizi mutlaka arayın.

Sıkça Yapılan Aramalar

 • çinko hurda fiyatı: Fiyat listemiz yukarıdaki tabloda verildiği gibidir.
 • hurda çinko fiyatı ne kadar öğrenmek için bizi arayın
 • hurda çinko ne kadar sorusunun cevabı sıkça sorulan sorular kısmında verilmiştir
 • hurda çinko hakkında detaylı bilgi almak bizi arayın
 • hurda çinko fiyatları 2022 yılında ne kadar öğrenmek için hemen arayın
 • hurda çinko kg fiyatı sayfanın en üstündeki tabloda verildiği gibidir.
 • hurda çinkonun kilosu ne kadar. Bu soruya sss kısmıda çevap verilmiştir
 • çinko hurda fiyatları istanbul, İstanbul hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın
 • çinko hurda fiyatı 2022 yılında yukuarıda verildiği gibidir.