Hurda Bakır

hurda bakır, hurda bakır fiyatları, bakır hurdası, hurda bakırın kilosu
Bakır, Bakır fiyatları, Bakırın kilosu, Bakır hurdası, Bakır kablo hurdası

Hurda bakır alıyoruz! Avrupa yakası, İstanbul’da hurdacı olarak hizmet vermekteyiz, Güncel fiyatlar üzerinden bakır hurdası alıyoruz. Aldığımız hurdaların başında demir, paslanmaz hurdası, bakır ve alüminyum hurdası gelmekte. Bunun dışında hurda nikel, hurda hurda bronz ve benzeri madeni hurda çeşitlerini de almaktayız.

Hurda Bakır Fiyatları

Güncel hurda bakır fiyatları bu makalenin düzenlendiği son tarih olan 28.05.2022 tarihinde 65₺ ile 130₺ arasında belirlenmiştir. fiyat aralığını elinizdeki malın kalitesi belirlemektedir. Elinizdeki malın kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorsanız bizi arayın. Yapmanız gereken bize sayfanın alt ve üst kısımlarında bulunan telefon numarası ile ulaşmaktır. Böylelikle Size alabileceğiniz en iyi fiyat teklifini sunabiliriz. Aramadan önce whatsapp ile resim veya video gondermenizi tavsiye ederiz. Bu sayede teklif vermemiz kolaylaşacaktır. Teklifimizden Memnun kalırsanız hurdanızı kapınızdan ekibimiz ile alırız. Ödemeniz Hurda tartılıp teslim alındığında peşin olarak yapılır

Hurda Bakırın Kilosu

Hurda bakırın kilosu genel olarak bir üst paragrafta belirttiğimiz gibidir. Bunun yanında spesifik olarak çeşitli bakır türlerinin fiyatlarını verecek olursak kg fiyatlarını şu şekilde sıralaya biliriz.

 • soyma bakır (Soyulmuş Bakır): 130₺
 • yanık bakır: 45₺
 • lama bakır: 80₺
 • kırkambar: 55₺
 • külçe bakır: 90₺

Unutmayın ki burada verilen fiyatlar temsili bir fiyattır. Buradaki amacımız siz değerli müşterimizin fiyatlar hakkında bir fikir sahibi olmasıdır. Doğru fiyatı ve hatta en iyi fiyatı almak için bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfasında bulunan numaralardan birini de araya bilirsinz.

Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır hurdası almaktayız. Yerimiz ise İstanbul’un iki yakasında da mevcuttur. İşletmemizin bir bölümü Avrupa Yakası Avcılar’da hurdacı; Bir bölümü ise Anadolu Yakası Ümraniye’de hurdacı olarak hizmet vermektedir. Siz değerli müşterimiz Nerede olursa olsun Yapmanız gereken tek şey sadece aramaktır. Verilen tekliften memnun kalırsanız yapmanız gereken tek şey konum atmak olacaktır. Bize düşen ise kapınızdan Hurdayı yüklemek tartmak ve paranızı peşin olarak ödemek olacaktır.

Soyma Bakır Kablo

Eğer kablo hurdanızı soyulmuş olarak satıyorsanız bu sizin avantajınıza olacaktır. Zira soyulmamış bakir kablonuz için belirli bir oranda dara işlemi uygulanacaktır. bunun sebebi, kablonun yüzeyindeki plastiğin maddi açıdan değerinin olmayışıdır. fakat yine de dara işlemi genelde göz kararı yapıldığından bu sizin avantajınıza sonuçlanır. Nede olsa müşteri memnuniyeti işimizin bir parçası. Deneylerimize dayanarak söylüyoruz genelde her iki taraf da memnun kalır. Ne de olsa 10 yıllık tecrübe konuşuyor.

Hurda bakır Tel

Hurda bakır tel fiyatı 35₺ile 80₺ arasındadır. Bu aralık dahilinde fiyat teklifi almak istiyorsanız yapmanız gereken bizi aramak.

Yanık Bakır

Yanık bakırın kg fiyatı 40₺ civarlarındadır bu fiyat üzerinden yanık bakır satmak isterseniz bizimle iletişime geçin. Güncel fiyat üzerinden alalım.

Lama Bakır Hurdası

Lama bakır diye tabir edilen şey aslında belirli bir kalınlığı olan bakır levhadır diye biliriz. Kullanım maksadına gelecek olursak öncelikli olarak enerji sektöründe kullanıldığını söyleye biliriz. Bakır elektriğe karşı düşük direnç gösteren tam iletken bir metaldir. Bu da bakırı endüstriyel alanda oldukça kullanışlı kılar. Ancak her ürünün olduğu gibi bakırın da kullanıldığı yere göre bir kullanım ömrü ola bilir. Bakır kolay şekil alan yumuşak bir metaldir. Bu da Hareketli bir parça olarak kullanıldığında çabuk aşınabileceği anlamına gelir. Aşının malzeme zamanla işlevini yitirir. ve hurda durumuna düşebilir. Ancak Bakır kıymetli de bir metal olduğu için geri dönüşüme kazandırılması gereklidir. Bereketli metal olarak bizim işimiz de işte tam da budur. Metallerin geri dönüşüme kazandırılması. Bakır dahil Geri dönüştürülebilecek her türlü metal için bizi araya bilirsiniz.

Hurda Motor Bakırı

Hurda motor olarak kast ettiğimiz şey çoğunlukla endüstriyel alanlarda kullanılan elektrik ile çalışan iki yada üç fazlı motorlardır. Bu motorların kullanılamayacak duruma gelmesi sonucunda, bir şekilde geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Bereketli metal olarak Madeni hurdaların geri dönüştürülmesi alanında çalışmalar yapmaktayız. Bu bağlamda elinizde bulunan hurda motorlar da dahil olmaz üzere, her türlü hurda malzemeyi almaktayız. Endüstriyel alanda kullanılan motorlar dışında genelde dolaplarda karşılaştığımız soğutma amaçlı kullanılan motorları da almaktayız.

 1. Hurda bakır fiyatı ne kadar?

  Hurda bakır fiyatı 65₺ ile 100₺ arasında değişmektedir burada verdiğimiz fiyatlar ile bakır hurdası satmak isterseniz bize telefon edin. Detaylı fiyat listesi için hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bakır, Bakır fiyatları, Bakırın kilosu, Bakır hurdası, Bakır kablo hurdası

 2. Bakır kablo hurda fiyatı ne kadar

  Bakır kablo hurda fiyatı: 45₺ ile 120₺ arasında değişmektedir. Fiyat aralığındaki degeri belirleyen en önemli faktör kablo-bakır oranıdır. Bununla birlikte miktar da fiyat konusunda oldukça etkilitir. Yüksek miktarlı hurdalarda yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Son düzenlenme tarihi: 03.06.2022hurda bakır, bakır hurdası, hurda bakır fiyatı, bakır hurda fiyatları, bakarın kilosu