Avcılarda Hurdacı

Avcılar hurdacı, En yakın hurdacı, İstanbul hurdacı, Güngören hurdacı
Avcılar hurdacı, En yakın hurdacı, İstanbul hurdacı, Güngören hurdacı, Hurdacı telefonu

İstanbul Avcılarda hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Avcıların hangi mahallesinde olduğunuz hiç fark etmez. bizimle sayfadan bulunan numara ile iletişime geçin. Bulunduğunuz konumdan hurdanızı alıyoruz tek yapmanız gereken bizi arayıp konum paylaşmak.

Güngören Hurdacı

Avcılar’da bulunan işletmemiz hurdacılık faaliyetleri yürütmektedir. Güngören dahil olmak üzere Avcıların tüm semt, mahalle ve sokaklarına hizmet vermektedir. Yerinde hurda satmak istiyorsanız tek yapmanız bizimle whatsapp üzerinden bulunduğunuz konumu paylaşmak. en fazla 1 saat içerisinde hurdanızı gelir alırız. Paranız tartım sonrasında peşin olarak ödenmektedir.

Avcılar Hurdacı telefonu

Avcılarda hurdacılık yapmaktayız. Her türlü hurda demiri yerinden uygun fiyat ile alıyoruz. Hurda demir fiyatını öğrenmek için sayfadaki telefon numarasını kullana bilirsiniz. Bunun yanında iletişim sayfamızda detaylı iletişim bilgileri de bulabilirsiniz.

Avcılarda hurdacı adresi

Konumumuz Avcılar Yeşilkent mahallesinde bulunmakta. Eğer adrese yakın değilseniz endişelenmeyin servis hizmeti vermekteyiz. siz arayın biz gelelim.