Hakkımızda

hurdacı, İstanbul hurdacı, En yakın hurdacı, hurda fiyatları, hurda alan yerler,
hakkımızda: istanbulda hurdacılık yapmaktayız. her türlü madeni hurdayı alıyoruz. Bunun yanında bina yıkımı ve ikinci el malzeme alış satışımızda mevcuttur. Güncel fiyatlar üzerinden hurda satmak için bizi arayın

Öncelikle belirtmeliyim ki Hakkımızda daha fazla bilgi almak için bizi araya bilirsiniz. Bereketli Metal (Hurdacı) olarak geri dönüşüm sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bu alandaki faaliyetlerimize 14 yıldır bir fiil devam ediyoruz. Geri dönüşüm sektörü oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bina yıkımından tutun da kağıt dönüşümüne kadar her alanı içerisine alır. Bu işi bir işten çok daha fazlası olarak görmekteyiz. Doğaya karşı sorumluluklarımız olduğunu biliyoruz. Buna göre davranıyor ve bu sebeple yaptığımız işe önem gösteriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlara gelirsek. Bu bağlamda Yaptığımız işleri şu şekilde sıralayabiliriz.

HURDACI

İstanbul’da hurdacı olarak hizmet veriyoruz. hurda demir, hurda bakır, hurda krom, hurda alüminyum gibi madeni madeni hurda alımı yapmaktayız. Güncel hurda fiyatları üzerinden en iyi fiyat teklifini sunuyoruz. Vermiş olduğumuz fiyatlar üzerinden hurda satmak isterseniz. Bizi arayın. Telefon numaramız iletişim sayfamızda ve bu sayfanın alt kısmında bulunmaktadır.

Hurda alımı

Bereketli metal olarak her türlü madeni hurdayı uygun fiyata peşin olarak alıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak. Eğer verdiğimiz fiyat teklifinden memnun kalırsanız. Konum vermeniz yeterli. Bir saat içerisinde verdiğiniz konumdan hurdanızı alıyor, tartıyor ve paranızı peşin olarak ödüyoruz. Madeni hurda dışında Plastik hurdası veya kağıt hurdası da almaktayız.

Önemli duyuru: kağıt veya plastik hurdasında 5 tonun altında kalan mallar için İstanbul dışından alış yapmıyoruz. Gerek şehir dışı gerekse şehir içi satışlarında fiyat teklifi almak için bize whatsapp üzerinden fotoğraf veya video gönderebilirsiniz. Bu fiyat teklifi vermeyi kolaylaştıracaktır.

İkinci el malzeme alımı

Kullanıla bilir durumdaki ikinci el malzemeler için alış ve satışımız vardır. Bu kapsamda aldığımız bazı ürünler şu şekilde sıralanabilir: pvc pencere, pvc veya metal kapı, balkon korkuluğu, çelik kapı, mutfak dolabı ve benzeri ürünlerin alış satışını yapmaktayız.

Bina Yıkım Hizmeti

Bina yıkım hizmeti vermekteyiz. Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılması gereken olan binanız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıkım hizmeti veren personellerimiz işlerinde uzman kişilerdir. Kullanılan makinelerimiz ise sektöründeki en güvenilen makinelerdir.