Hakkımızda

Bereketli Metal (Hurdacı) olarak geri dönüşüm sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bu alandaki faaliyetlerimize 14 yıldır bir fiil devam ediyoruz. Geri dönüşüm sektörü oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bina yıkımından tutun da kağıt dönüşümüne kadar her alanı içerisine alır. Bu işi bir işten çok daha fazlası olarak görmekteyiz. Doğaya karşı sorumluluklarımız olduğunu biliyoruz. Buna göre davranıyor ve bu sebeple yaptığımız işe önem gösteriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlara gelirsek. Bu bağlamda Yaptığımız işleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Bina Yıkım Hizmeti

Bina yıkım hizmeti vermekteyiz. Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılması gereken olan binanız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıkım hizmeti veren personellerimiz işlerinde uzman kişilerdir. Kullanılan makinelerimiz ise sektöründeki en güvenilen makinelerdir.

Hurda alımı

Hurda alımı Yapmaktayız. Aldığımız hurda çeşitleri. Madeni hurdalar, Çeşitli kağıt ve plastik hurdalardan oluşmaktadır. Kesinlikle ahşap hurdası almıyoruz. Lütfen bizi bu sebeple aramayınız.

İkinci el malzeme alımı

Kullanıla bilir durumdaki ikinci el malzemeler için alış ve satışımız vardır. Bu kapsamda aldığımız bazı ürünler şu şekilde sıralanabilir: pvc pencere, pvc veya metal kapı, balkon korkuluğu, çelik kapı, mutfak dolabı ve benzeri ürünlerin alış satışını yapmaktayız.